ZABEZPIECZENIE ELEMENTÓW POWŁOKĄ

Aplikacja powłoki na szyby

Niewidzialna wycieraczka to nic innego jak powłoka hydrofobowa aplikowana na szyby samochodowe. Tworzy ona ochronną warstwę hydrofobową, która ułatwia widoczność i chroni przed zanieczyszczeniami. Powłoka na szyby posiada w swoim składzie specjalne substancje chemiczne, które tworzą przezroczystą warstwę hydrofobową i wnikają w pory szkła. Niewidzialną wycieraczkę zawsze nakładamy tylko na dokładnie wymyte szyby. Czyścimy je z zewnątrz i wewnątrz. Następnie równomiernie rozprowadzamy powłokę na powierzchni szyby, a nadmiar usuwamy za pomocą czystej mikrofibry. Po wyschnięciu jeszcze raz przeprowadzamy ten zabieg. 

Przy wykonywaniu usługi zabezpieczenia lakieru powłoką, aplikujemy niewidzialną wycieraczkę na szybę czołową. Za dodatkową opłatą nakładamy powłokę na resztę szyb w samochodzie.

Ciężkie warunki atmosferyczne, kurz, piasek, pyły, odchody ptaków i owady to tylko niektóre czynniki, które osadzają się na szybach i przyczyniają się do utrudnionej widoczności podczas jazdy. Niewidzialna wycieraczka skutecznie ochroni szyby przed osadzaniem się na nich wszelkiego typu zanieczyszczeń. Powłoka pokrywająca szybę, również znacząco ułatwia spływanie po niej wody. Oznacza to, że podczas jazdy auto i szyby będą się znacznie szybciej osuszać. Przy prędkości powyżej 60 km/h, dzięki powłoce na szyby, używanie wycieraczek w samochodzie stanie się całkowicie niepotrzebne.

Większa widoczność podczas jazdy

Łatwe oczyszczenie się szyb

Ochrona przed zabrudzeniami

Ochrona przed zamarzaniem

Mniejsze zużycie wycieraczek

Mniejsze zużycie płynu do spryskiwaczy

Zabezpieczenie tapicerki powłoką

Po dokładnym czyszczeniu tapicerki materiałowej, jak i skórzanej w Twoim samochodzie, warto ją odpowiednio zabezpieczyć. Jest to najważniejszy krok, tuż po odpowiednim czyszczeniu. Zaimpregnowanie materiału i skóry przywraca dawny kolor, chroni przed wilgocią, sprawia, że łatwiej czyści się dane elementy, zabija bakterie i drobnoustroje oraz daje efekt hydrofobowy, dzięki czemu ciecze nie wchłaniają się w materiał. Dodatkowo impregnacja tapicerki skórzanej chroni przed niszczeniem, przetarciami i pękaniem w szczególnie zagrożonych miejscach.

W Glow Factory Auto SPA & Detailing oferujemy zabezpieczenie skór odpowiednim impregnatem lub powłoką. Jeśli chodzi o tapicerkę materiałową, to polecamy powłokę ceramiczną.

Zabezpieczenie dachu cabrio

Przed użytkowaniem kabrioletu należy odpowiednio przygotować i zaimpregnować jego dach — to klucz do zachowania jego pięknego wyglądu! Taki samochód jest mocno narażony na różne czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie słoneczne, żywice, wilgoć, pleśń i różne zabrudzenia. Dlatego właśnie warto oddać cabrio w nasze ręce! 

Po dokładnym myciu i wysuszeniu materiału dachu przechodzimy do jego zabezpieczenia. Używamy do tego powłoki ceramicznej lub innych specjalnych impregnatów, które skutecznie chronią powierzchnię tkaniny przed zanieczyszczeniami, niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, wilgocią i zabrudzeniami. Powłoka ochronna odświeży wygląd dachu i przywróci jego naturalny kolor. 

Zabezpieczenie dachu cabrio gwarantuje stworzenie hydrofobowej powłoki, dzięki której woda i brud będą spływać z powierzchni materiału. Dzięki temu każde kolejne mycie i czyszczenie będzie znacznie łatwiejsze, szybsze i przyjemniejsze.

Zabezpieczenie felg powłoką

Felgi są szczególnie narażone na różne uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Dlatego polecamy, aby zabezpieczyć felgi aluminiowe, stalowe, jak i polerowane specjalną powłoką ochronną! Warto zadbać o ich zabezpieczenie, aby dłużej były czyste, zadbane, mniej się brudziły i aby były odporne na różne uszkodzenia.

Proces zabezpieczenia felg rozpoczynamy od ich dokładnego i starannego czyszczenia. Stosujemy do tego preparaty najwyższej jakości. Następnie przechodzimy do aplikacji wosku lub powłoki. 

Zabezpieczenie felg powłoką ceramiczną nada im wyjątkowy blask i głębię koloru, a jednocześnie ochroni je przed zanieczyszczeniami, korozją,  uszkodzeniami czy wysokimi temperaturami. Dzięki hydrofobowości, felgi będą się mniej brudziły, a ich pielęgnacja będzie znacznie łatwiejsza.

Zabezpieczenie elementów powłoką

W Glow Factory Auto SPA & Detailing możemy zabezpieczyć także wszystkie elementy w Twoim samochodzie — materiałowe, skórzane, a nawet plastiki!

Po dokładnym czyszczeniu tych elementów, warto je odpowiednio zabezpieczyć. Dzięki temu odzyskają dawny kolor, będą ochronione przed wilgocią, bakteriami i drobnoustrojami, a ich pielęgnacja będzie znacznie łatwiejsza. Ponadto powłoka nada efekt hydrofobowy, a dzięki temu ciecze nie będą się wchłaniały w materiał. Dodatkowo zabezpieczenie elementów skórzanych ochroni je przed niszczeniem, przetarciami i pękaniem. Jeśli chodzi o elementy materiałowe, to najczęściej (oprócz tapicerki) zabezpieczamy dywaniki, dachy cabrio i inne materiały. Natomiast oprócz skór, zabezpieczamy także kierownicę, drążek zmiany biegów, podłokietniki, kokpit czy boczki skórzane. 

Tworzywa sztuczne z czasem tracą swoje właściwości — najczęściej blakną lub zauważalnie odbarwiają się. Dlatego warto zabezpieczyć je powłoką ceramiczną! Plastiki należy najpierw odpowiednio i dokładnie wyczyścić. Następnie aplikujemy na nie powłokę ceramiczną, która skutecznie ochroni tworzywa sztuczne przed niszczeniem i przywraca głębię koloru. Odwiedź nasze studio detailingowe i zabezpiecz swoje auto!

ODWIEDŹ GLOW FACTORY JUŻ DZIŚ!

ADRES

UL. WSPÓLNA 1
SKÓRZEWO 60-185

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TELEFON: +48 516 349 865

EMAIL: GLOWFACTORYPOZNAN@GMAIL.COM

GODZINY OTWARCIA

PON-PT 8:00-17:00

ZADZWOŃ DO NAS! +48 516 349 865