CZYSZCZENIE KOMORY SILNIKA

Profesjonalne czyszczenie komory silnika

Silnik to serce Twojego pojazdu, dlatego szczególnie należy o niego dbać — nie tylko pod względem technicznym, ale także estetycznym.  Jeśli nie zwracasz uwagi na kondycję silnika w samochodzie, narażasz go na awarię, która może prowadzić do kosztownych konsekwencji. Brudna komora silnika może być poważnym zagrożeniem — zwłaszcza, gdy inne instalacje nie są do końca sprawne. Co ważne, wszelkie wycieki pod maską są lepiej widoczne na czystym silniku.

Czysty silnik to także podniesienie wartości samochodu! Przyjedź do Glow Factory Auto SPA & Detailing, a my zadbamy o komorę silnika Twojego samochodu.

Czyszczenie komory silnika odbywa się przede wszystkim w sposób bezpieczny i dokładny. Zawsze przed rozpoczęciem mycia zabezpieczamy folią ważne elementy pod maską, które nie mogą zostać zalane. Do czyszczenia tłustych plam po oleju używamy najwyższej jakości preparatów czyszczących. Specjalne środki skutecznie usuną tłuste zabrudzenia i spowolnią proces korozji. Następnie przy pomocy pędzelka detailingowego, szczotki lub mikrofibry z powodzeniem usuwamy wszystkie plamy. W kolejnym kroku dokładnie spłukujemy cały brud, a następnie przechodzimy do suszenia sprężonym powietrzem. Na końcu skupiamy się na konserwacji. Aplikujemy dressing, który zapewnia ochronę przed osadzaniem kurzu, przedłuża żywotność silnika i zapobiega korozji.

ODWIEDŹ GLOW FACTORY JUŻ DZIŚ!

ADRES

UL. WSPÓLNA 1
SKÓRZEWO 60-185

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TELEFON: +48 516 349 865

EMAIL: GLOWFACTORYPOZNAN@GMAIL.COM

GODZINY OTWARCIA

PON-PT 8:00-17:00

ZADZWOŃ DO NAS! +48 516 349 865