MYCIE PREMIUM I DETAILINGOWE

Mycie premium i mycie detailingowe

Wiemy, że czyste i zadbane auto to Twoja wizytówka. W Glow Factory w Poznaniu oferujemy profesjonalne usługi mycia samochodu kompleksowe czyszczenie przy użyciu najlepszej jakości kosmetyków. Regularne mycie w warunkach domowych czasami nie przynosi zadowalających efektów. Wówczas warto powierzyć swoją maszynę specjalistom, którzy wydobędą z niej to, co najlepsze pierwotny i błyszczący kolor lakieru.

Profesjonalne mycie premium

Zostawiając samochód w myjni premium, otrzymujesz gwarancję, że za kilka godzin odbierzesz swoje auto w całkiem nowym wydaniu! Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Profesjonalnie mycie auta składa się z wieloetapowego procesu, który jest bezpieczny, ale skuteczny.

Zaczynamy od „pre wash”, czyli nałożenia aktywnej piany, która zmiękcza i usuwa brud. Później korzystając z bezpiecznej chemii, dokładnie czyścimy koła i felgi Następnie dokładnie spłukujemy pozostałości piany czystą wodą. Kolejnym krokiem jest bezpieczne mycie karoserii metodą na „dwa wiadra”. W jednym z wiader znajduje się czysta woda, a w drugim zmieszana z szamponem. Do mycia używamy atestowanych kosmetyków i rękawicy z naturalnego włosia, która nie rysuje lakieru. W dalszej kolejności osuszamy pojazd chłonnymi ręcznikami z mikrofibry, a reszta wody wydmuchiwana jest sprężonym powietrzem. Następnie dokładnie odkurzamy wnętrze samochodu z pędzelkiem i myjemy szyby z zewnątrz i wewnątrz. Na koniec nakładamy dressing na opony i plastiki oraz quick detailer na lakier.

Nałożenie piany aktywnej

Mycie metodą „na dwa wiadra”

Dokładne spłukiwanie

Bezpieczne osuszenie

Odkurzenie wnętrza

Wykończenie dressingiem

Kompleksowe mycie detailingowe

Kompleksowe mycie detailingowe to przede wszystkim dokładniejsze oczyszczenie lakieru niż podczas mycia premium.

Usługa mycia detailingowego to wieloetapowy proces, który jest bezpieczny, ale niezwykle skuteczny.

Zaczynamy od „pre wash”, czyli nałożenia aktywnej piany, która zmiękcza i usuwa brud. Pędzelkujemy wszystkie szczeliny. Następnie korzystając z bezpiecznej chemii, czyścimy koła i felgi z pyłków, lotnej rdzy i innych zanieczyszczeń. Później dokładnie spłukujemy pozostałości piany czystą wodą. Kolejnym krokiem jest bezpieczne mycie karoserii metodą na „dwa wiadra”. W jednym z wiader znajduje się czysta woda, a w drugim zmieszana z szamponem. Do mycia używamy atestowanych kosmetyków i rękawicy z naturalnego włosia, która nie rysuje lakieru. W dalszej kolejności wykonujemy dekontaminację lakieru, czyli usunięcie lotnej rdzy, smoły i zacieków po twardej wodzie. Ponownie myjemy auto. W kolejnym kroku osuszamy pojazd chłonnymi ręcznikami z mikrofibry, a reszta wody wydmuchiwana jest sprężonym powietrzem. Następnie dokładnie odkurzamy wnętrze samochodu z pędzelkiem i myjemy szyby z zewnątrz i wewnątrz. Na koniec aplikujemy dressing na opony i plastiki oraz quick detailer na lakier.

Nałożenie piany aktywnej

Mycie metodą „na dwa wiadra”

Dekontaminacja lakieru

Dokładne spłukiwanie

Bezpieczne osuszenie

Odkurzenie wnętrza

Wykończenie dressingiem

ODWIEDŹ GLOW FACTORY JUŻ DZIŚ!

ADRES

UL. WSPÓLNA 1
SKÓRZEWO 60-185

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TELEFON: +48 516 349 865

EMAIL: GLOWFACTORYPOZNAN@GMAIL.COM

GODZINY OTWARCIA

PON-PT 8:00-17:00

ZADZWOŃ DO NAS! +48 516 349 865