CZYSZCZENIE TAPICERKI MATERIAŁOWEJ

Czyszczenie tapicerki materiałowej

Martwi Cię brzydki kolor i zapach wnętrza samochodu? Niezależnie od rodzaju materiału, wnętrze pojazdu szybko się brudzi i z czasem zmienia swoją barwę. Wówczas warto zafundować autu profesjonalne pranie tapicerki, które wykonuje nasza firma z Poznania. Regularne odkurzanie niestety nie zapobiega wnikaniu kurzu i innego rodzaju zabrudzeń we włókna siedzeń. Oddaj swój samochód w nasze ręce, a my dołożymy wszelkich starań, aby jego wnętrze było nieskazitelne!

W przypadku tak delikatnej powierzchni stosujemy wyłącznie specjalistyczne kosmetyki mające odpowiednie atesty, aby zapobiec różnego rodzaju uszkodzeniom oraz reakcjom alergicznym. Czyszczenie standardowej tapicerki przebiega dwuetapowo. Na początku rozpuszczamy zabrudzenia na materiale, a później wypłukujemy je przy zastosowaniu wysokiego ciśnienia. Tego rodzaju zabieg pozwala na usunięcie nie tylko uciążliwych plam, ale również bakterii i drobnoustrojów.

Przygotowanie materiału

Dwuetapowe czyszczenie

Dokładne osuszenie

Zabezpieczenie materiału

Czyszczenie podsufitki

Warto pamiętać, że ze względu na swoje położenie podsufitka brudzi się dużo szybciej niż pozostałe elementy wnętrza. Para wodna, dym z papierosów czy gorącej kawy — wszystko to unosi się i osadza właśnie w tym miejscu. Materiał ten pochłania więc nie tylko różnego rodzaju zabrudzenia, ale także zapachy, których należy pozbyć się podczas czyszczenia. Pranie jej jest dość czasochłonnym i żmudnym zajęciem. Z tego względu warto przekazać swój samochód w ręce profesjonalistów z naszej firmy z Poznania! Odświeżenie podsufitki usunie przykre zapachy, tłuste plamy, odpryski po napojach,  zacieki oraz wilgoć. W Glow Factory Auto SPA & Detailing przywrócimy dawny kolor podsufitce Twojego samochodu!

Proces czyszczenia podsufitki przebiega dwuetapowo, przy zastosowaniu specjalistycznych, atestowanych detergentów niewywołujących reakcji alergicznych. Podczas czyszczenia podsufitki wykorzystujemy bonetowanie — jest to bardzo skuteczny i kompleksowy zabieg. Bonetowanie to nic innego jak manualne czyszczenie podsufitki, które wykonujemy przy pomocy odpowiednich środków chemicznych i mikrofibrowej ściereczki do ściągania zanieczyszczeń oraz plam. Pierwszą czynnością jest dokładne odkurzenie całej powierzchni w celu usunięcia kurzu i zabrudzeń, które do tej pory nie zdążyły wniknąć w głąb materiału. Kolejny etap to pranie podsufitki i usunięcie głębszych zabrudzeń. Przy użyciu gąbki lub miękkiej szczotki ścieramy plamy, uważając przy tym, aby nie zmoczyć zbyt mocno podsufitki. W przeciwnym razie można doprowadzić do jej uszkodzenia, a nawet odklejenia. 

W Glow Factory nasi specjaliści zadbają o to, aby podsufitka w Twoim aucie wyglądała jak nowa! Raz i profesjonalnie wyprana podsufitka, która będzie później regularnie odkurzana, będzie cieszyć wzrok nieskazitelnym wyglądem przez długi czas.

Czyszczenie dachu cabrio

Przed użytkowaniem kabrioletu należy odpowiednio przygotować i zabezpieczyć jego dach. W Glow Factory Auto SPA & Detailing wyczyścimy dach cabrio nie do poznania!

Dachy kabrioletów są mocno narażone na różne czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie słoneczne, żywice, wilgoć, pleśń i różne zabrudzenia. Dlatego właśnie warto oddać cabrio w nasze ręce! Odpowiednio dobierzemy usługi i kompleksowo zadbamy o Twoje auto. Po wykonanych zabiegach samochód będzie jak nowy i co najważniejsze — zostanie odpowiednio przygotowany na cały sezon! 

Materiał dachu cabrio jest niezwykle delikatny i łatwo go można uszkodzić. Dlatego w Glow Factory podchodzimy do tego profesjonalnie, skutecznie i bezpiecznie. Na początku myjemy cały dach dedykowanym preparatem, a następnie ręcznie szczotkujemy materiał. W kolejnym kroku dokładnie spłukujemy cały preparat i wyciągamy nadmiar wody oraz chemii odkurzaczem piorącym. Na końcu suszymy cały dach po to, aby móc go zabezpieczyć.

Zbezpieczenie elementów materiałowych

Po dokładnym czyszczeniu elementów materiałowych w Twoim samochodzie, warto je odpowiednio zabezpieczyć. Zaimpregnowanie materiału przywraca jego dawny kolor, chroni przed wilgocią, sprawia, że łatwiej czyści się dane elementy, zabija bakterie i drobnoustroje oraz daje efekt hydrofobowy, dzięki czemu ciecze nie wchłaniają się w materiał.

Jakie elementy materiałowe możemy zabezpieczyć w Glow Factory? Wszystkie! Dywaniki, fotele, dachy cabrio i wiele innych. Odwiedź nasze studio detailingowe i zabezpiecz swoje auto!

ODWIEDŹ GLOW FACTORY JUŻ DZIŚ!

ADRES

UL. WSPÓLNA 1
SKÓRZEWO 60-185

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TELEFON: +48 516 349 865

EMAIL: GLOWFACTORYPOZNAN@GMAIL.COM

GODZINY OTWARCIA

PON-PT 8:00-17:00

ZADZWOŃ DO NAS! +48 516 349 865