PRZYGOTOWANIE DO SPRZEDAŻY

Przygotujemy Twoje auto do sprzedaży!

Zdecydowałeś się na sprzedaż swojego ukochanego auta? Jest w dobrej kondycji, ale wiesz, że zawsze mogłoby wyglądać lepiej? Chcąc zwiększyć zainteresowanie ofertą u potencjalnych kupców, warto zadbać o jego wygląd i estetykę. W tym celu zapraszamy do skorzystania z usługi przygotowanie do sprzedaży. Dzięki naszej firmie detailingowej z Poznania Twój pojazd nabierze dawnego blasku!

Oferowana usługa przygotowania samochodu do sprzedaży w skrócie polega na wykonaniu zabiegów, których efekt może znacząco podnieść wartość auta. Na początku ustalamy wspólnie z Klientem zakres niezbędnych prac. Usługi, które proponujemy zawsze dopasowujemy do stanu auta i indywidualnych wymagań Klienta. Zawsze robimy wszystko, aby Twój pojazd wyróżniał się na tle innych ofert!

Jakie usługi wybrać?

W przygotowaniu auta do sprzedaży tak naprawdę można wybrać każdą usługę — mycie premium lub mycie detailingowe, detailing wnętrza, czyszczenie i zabezpieczenie skór, pranie tapicerki wraz z podsufitką, renowację reflektorów, korektę lakieru, aplikację wosku lub powłoki ceramicznej. Opcji jest wiele — wszystko zależy od oczekiwań Klienta i stanu samochodu. Po rozmowie z Klientem i obejrzeniu auta, profesjonalnie doradzimy, które usługi warto wybrać.

Dokładne mycie

Detailing wnętrza

Pranie tapicerki

Czyszczenie skór

Renowacja reflektorów

Korekta lakieru

Zabezpieczenie lakieru

Profesjonalne zdjęcia

Mycie premium i mycie detailingowe

Elementem rzucającym się w oczy potencjalnego kupca jest zewnętrzny stan samochodu. Lśniący lakier i głębia koloru, błyszczące koła i felgi, czyste plastiki — o to musisz postarać się w pierwszej kolejności, jeśli decydujesz się na przygotowanie auta do sprzedaży. Zadbany i prawidłowo oczyszczony lakier dzięki profesjonalnej dekontaminacji sprawi, że Twoje auto będzie wyglądało jak nowe. Chcąc zadbać o estetyczny wygląd nadwozia, zdecyduj się na mycie premium lub mycie detailingowe.

Quick detailing wnętrza i detailing wnętrza

Potencjalni Klienci zwracają uwagę na stan samochodu z zewnątrz, jak i wewnątrz. Dokładnie odkurzony środek auta, dressing na plastikach i czyste szyby sprawią, że Twój samochód będzie wyglądał jak nowy. Zaglądamy w każdy zakamarek, usuwamy tłuste plamy i trudno dostępne zabrudzenia przy użyciu odpowiednich detergentów. Przy pomocy pędzelka detailingowego czyścimy każdą szczelinę i dbamy o najmniejszy szczegół. Zadbany środek samochodu to klucz do sukcesu!

Pranie tapicerki i czyszczenie skór

Przybrudzona tapicerka, skóry czy podsufitka łatwo rzucają się w oczy. To właśnie te elementy we wnętrzu auta najszybciej się brudzą i zmieniają swoją barwę. Profesjonalne pranie tapicerki i podsufitki sprawi, że środek samochodu będzie wyglądał estetycznie i nieskazitelnie. Odświeżenie materiałowych elementów usunie przykre zapachy, tłuste plamy, zacieki oraz wilgoć. Brudna i tłusta skóra zdecydowanie powinna zostać profesjonalnie wyczyszczona. Czyszczenie i impregnacja skór podniesie wartość samochodu i zabezpieczy je przed niszczeniem, przecieraniem i pękaniem.  

Renowacja reflektorów

W miarę upływającego czasu lampy samochodowe ulegają zużyciu i zmatowieniu. Duży wpływ na to ma okres użytkowania, warunki atmosferyczne, mikrorysy powstałe podczas jazdy oraz tworzywo, z jakiego zostały wykonane. W Glow Factory Auto SPA & Detailing odświeżymy wygląd lamp w Twoim samochodzie i przywrócimy im dawną świetność. Zamiast kupować nowe reflektory poddaj je profesjonalnej renowacji i oddaj w ręce specjalistów! Ten jeden odświeżony element sprawi, że Twój samochód będzie wyglądał znacznie lepiej.

Korekta lakieru

Z biegiem czasu lakier na Twoim samochodzie matowieje i traci swój pierwotny blask. Ma na to wpływ wiele czynników — warunki atmosferyczne, szkodliwe czynniki otoczenia, długotrwałe użytkowanie czy nieodpowiednia pielęgnacja. Nie bez powodu korektę lakieru nazywa się królową detailingu! Renowacja lakieru przywróci dawny blask i głębię koloru każdego auta. Dzięki polerowaniu usuniemy drobne i większe rysy, hologramy, osady po twardej wodzie i inne zanieczyszczenia. Zapewniamy, że profesjonalnie wykonana korekta lakieru odmłodzi Twoje auto o dobre kilka lat! Taki zabieg sprawdzi się szczególnie, gdy chcesz poprawić wygląd swojego pojazdu przed jego sprzedażą. W Glow Factory Auto SPA & Detailing o nieskazitelny wygląd Twojej maszyny zadbają prawdziwi fachowcy!

Zabezpieczenie lakieru woskiem lub powłoką

Po profesjonalnej korekcie lakieru zawsze doradzamy Klientom zabezpieczenie karoserii woskiem lub powłoką. Wosk tworzy powłokę o delikatnym połysku, pogłębia kolor i maskuje drobne niedoskonałości. Powłoka ceramiczna na lakierze to jak dotąd najlepsza i najtrwalsza forma zabezpieczenia lakieru. Dzięki temu zabiegowi samochód pozostaje odporny na wszelkiego rodzaju zarysowania i zabrudzenia. Ponadto sam proces zabezpieczenia karoserii znacznie poprawia kondycję, estetykę i wygląd lakieru. Ten zabieg dedykuje się właścicielom zarówno nowych aut, jak i używanych. Po zabezpieczeniu lakieru, pojazd wygląda na znacznie odświeżony!

Profesjonalne zdjęcia

Po wykonanych usługach przygotowania auta do sprzedaży Twój samochód będzie prezentował się niesamowicie! To idealny moment, aby zrobić sesję zdjęciową Twojej maszyny. To zadanie możesz powierzyć nam! Wykonamy profesjonalne zdjęcia, które później będzie można umieścić w ogłoszeniu o sprzedaży. Dbamy o naszych Klientów, a do obsługi podchodzimy kompleksowo i na najwyższym poziomie, dlatego sesja zdjęciowa jest wliczone w cenę przygotowania do sprzedaży.

Dlaczego warto?

Jeśli chcesz przyspieszyć sprzedaż samochodu koniecznie skorzystaj z usługi przygotowanie do sprzedaży. Sprawimy, że Twoje auto będzie zadbane, estetyczne i nieskazitelne. Dzięki zabiegom detailingowym Twoja maszyna odzyska dawny blask i będzie wyglądała młodziej! Kosmetyczne zabiegi wykonywane w Glow Factory w Poznaniu są w pełni bezpieczne dla pojazdu. Doskonale wiemy, że decydując się za sprzedaż samochodu, nie masz ochoty inwestować w niego zbyt dużych pieniędzy. Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, oferujemy konkurencyjne ceny za jego przygotowanie do tej transakcji!

ODWIEDŹ GLOW FACTORY JUŻ DZIŚ!

ADRES

UL. WSPÓLNA 1
SKÓRZEWO 60-185

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TELEFON: +48 516 349 865

EMAIL: GLOWFACTORYPOZNAN@GMAIL.COM

GODZINY OTWARCIA

PON-PT 8:00-17:00

ZADZWOŃ DO NAS! +48 516 349 865