Przygotowanie do sprzedaży Poznań

Zdecydowałeś się na sprzedaż swojego ukochanego auta? Jest w dobrej kondycji, ale obawiasz się o jego wygląd? Chcąc zwiększyć zainteresowanie ofertą u potencjalnych kupców, warto zadbać o jego estetykę. W tym celu zapraszamy do skorzystania z usług myjni GlowFactory z Poznania – dzięki nam Twój pojazd nabierze blasku!

Oferowana usługa przygotowania samochodu do sprzedaży w skrócie polega na wykonaniu zabiegów, których efekt może znacząco podnieść wartość auta. Na początek ustalamy wspólnie z klientem zakres niezbędnych prac. Zrobimy wszystko, aby Twój pojazd wyróżniał się na tle innych ofert! Co wchodzi w skład usługi renowacji pojazdu pod kątem jego zbycia? To między innymi:

  • dokładne mycie nadwozia,
  • polerowanie lakieru,
  • aplikacja wosku lub powłoki ceramicznej,
  • pranie tapicerki wraz z podsufitką,
  • czyszczenie i impregnacja skór.
  • ozonowanie – usuwanie nieprzyjemnych zapachów.
Przygotowanie samochodu do sprzedaży Poznań
Samochód gotowy do sprzedaży

GlowFactory – mycie samochodu pod sprzedaż

Elementem rzucającym się w oczy potencjalnego kupca jest zewnętrzny stan samochodu. Lśniący lakier i głębia koloru, błyszczące koła, czyste plastiki – o to musisz postarać się w pierwszej kolejności, jeśli decydujesz się na przygotowanie auta do sprzedaży. Chcąc zadbać o estetyczny wygląd nadwozia, zdecyduj się na mycie detailingowe. Proces ten rozpoczynamy od dokładnego wyczyszczenia felg i nadkoli z różnego rodzaju zabrudzeń – także metalicznych. Następnie całą powierzchnię samochodu pokrywamy aktywną pianą i czyścimy trudno dostępne miejsca. W razie potrzeby odpowiednimi specyfikami usuwamy żywicę, smołę czy nawet resztki owadów. W dalszej kolejności – korzystając ze specjalnych rękawic oraz kosmetyków, myjemy wszystkie elementy auta, dbając przy tym o to, aby ich nie uszkodzić. Na koniec za pomocą chłonnych ręczników z mikrofibry wycieramy karoserię. Dodatkowo możemy zabezpieczyć lakier poprzez aplikację wosku. Kosmetyczne zabiegi wykonywane w GlowFactory w Poznaniu są w pełni bezpieczne dla pojazdu. Doskonale wiemy, że decydując się za sprzedaż samochodu, nie masz ochoty inwestować w niego zbyt dużych pieniędzy. Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, oferujemy konkurencyjne ceny za jego przygotowanie do tej transakcji!

Pon-Pt: 9:00 - 18:00
Sobota: 9:00 - 13:00

glowfactorypoznan@gmail.com

ul. Wspólna 1 Skórzewo, 60-185