CZYSZCZENIE TAPICERKI SKÓRZANEJ

Czyszczenie tapicerki skórzanej

Tapicerka w Twoim samochodzie już dawno straciła kolor i jest świecąca? W takim razie czas na profesjonalne wyczyszczenie skór i odpowiednią impregnację!

W Glow Factory w Poznaniu naszym Klientom oferujemy m.in. kompleksowe czyszczenie auta. Jedną z najpopularniejszych usług jest czyszczenie tapicerki skórzanej. Nasi specjaliści sprawią, że Twój samochód przejdzie prawdziwą metamorfozę — we wnętrzu szczególną uwagę zwracamy na czyszczenie i impregnację skór. Do każdej usługi wykorzystujemy sprawdzone kosmetyki samochodowe, które pochodzą od najlepszych producentów. 

Prace we wnętrzu auta zawsze rozpoczynamy od dokładnego odkurzenia — czyścimy każdą szczelinę i wszystkie szwy. Następnie przystępujemy do czyszczenia tapicerki skórzanej. Używamy do tego tylko najlepszych kosmetyków samochodowych i specjalnej szczotki z niezwykle delikatnym włosiem. W kolejnym kroku usuwamy resztki preparatu i brud. Na sam koniec impregnujemy tapicerkę skórzaną lub zabezpieczamy powłoką ceramiczną.

Zaniedbanie tapicerki skórzanej może prowadzić do przykrych konsekwencji. Brudna i tłusta skóra, która nie jest zabezpieczona, może łatwo się niszczyć, przecierać, a co za tym idzie — pękać. Dlatego możesz powierzyć to zadanie specjalistom! Skutecznie i bezpiecznie wyczyścimy tapicerkę w Twoim samochodzie i odpowiednio ją zabezpieczymy.

Odkurzenie tapicerki

Czyszczenie skór

Usunięcie brudu i osuszenie

Impregnacja i zabezpieczenie

Zabezpieczenie tapicerki skórzanej

Po dokładnym i profesjonalnym czyszczeniu skór, należy je odpowiednio zabezpieczyć. Zaimpregnowanie tapicerki skórzanej to najważniejszy krok, tuż po jego odpowiednim czyszczeniu. W Glow Factory Auto SPA & Detailing oferujemy zabezpieczenie skór odpowiednim impregnatem oraz powłoką ceramiczną.

Zabezpieczenie skór przywraca ich dawny kolor, chroni przed wilgocią, sprawia, że łatwiej czyści się dane elementy oraz daje efekt hydrofobowy, dzięki czemu ciecze nie wchłaniają się w materiał. Impregnacja tapicerki skórzanej chroni przed niszczeniem, przetarciami i pękaniem w szczególnie zagrożonych miejscach.

Co ciekawe, w Glow Factory możemy zabezpieczyć nie tylko tapicerkę, ale każdy skórzany element, np. kierownicę, drążek zmiany biegów, podłokietniki, kokpit czy boczki skórzane. Odwiedź nasze studio detailingowe w Poznaniu i przekonaj się sam!

ODWIEDŹ GLOW FACTORY JUŻ DZIŚ!

ADRES

UL. WSPÓLNA 1
SKÓRZEWO 60-185

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TELEFON: +48 516 349 865

EMAIL: GLOWFACTORYPOZNAN@GMAIL.COM

GODZINY OTWARCIA

PON-PT 8:00-17:00

ZADZWOŃ DO NAS! +48 516 349 865