DETAILING WNĘTRZA

Quick detailing wnętrza

Quick detailing wnętrza to podstawowe czyszczenie środka auta. Jest to idealna usługa, którą warto wykonać przy bieżącej pielęgnacji samochodu. W Glow Factory każdą usługę wykonujemy z dbałością o najmniejszy detal, tak aby przy odbiorze auto wyglądało jak nowe. 

Na początku odkurzamy całe wnętrze samochodu z pędzelkiem. Czyścimy każdą szczelinę i zakamarek. Następnie nakładamy dressing na plastiki i czyszczymy szyby. Do prac we wnętrzu auta wykorzystujemy sprawdzone i najlepsze kosmetyki samochodowe.

Detailing wnętrza

W Glow Factory każdy samochód przechodzi gruntowną metamorfozę z zewnątrz i wewnątrz. Wybierając usługę pełnego detailingu wnętrza możesz mieć pewność, że zadbamy o każdy centymetr Twojego auta.

W środku auta szczególną uwagę zwracamy na tapicerkę, plastiki, podsufitkę, podłogę. Czyścimy każdą szczelinę i dbamy o najmniejszy detal. Działania te wykonujemy w odpowiedniej kolejności, aby zagwarantować ich maksymalną skuteczność. Do prac we wnętrzu auta wykorzystujemy sprawdzone kosmetyki samochodowe, które pochodzą od najlepszych producentów. Cennik wykonanych usług ustalamy indywidualnie, gdyż zależy on od stopnia zabrudzenia czy poświęconego czasu.

Podstawą naszych działań jest dokładne odkurzenie z pędzelkiem — wszelkie zakamarki, półki, dywaniki, podłoga. Kolejny krok to usuwanie plam i trudno dostępnych zabrudzeń przy użyciu odpowiednich detergentów. W dalszej kolejności zajmujemy się myciem szyb i plastików. Na koniec naszej pracy stosujemy kosmetyki samochodowe, które konserwują oraz zabezpieczają powierzchnię, aby zapobiec ponownemu osiadaniu się kurzu.

ODWIEDŹ GLOW FACTORY JUŻ DZIŚ!

ADRES

UL. WSPÓLNA 1
SKÓRZEWO 60-185

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TELEFON: +48 516 349 865

EMAIL: GLOWFACTORYPOZNAN@GMAIL.COM

GODZINY OTWARCIA

PON-PT 8:00-17:00

ZADZWOŃ DO NAS! +48 516 349 865