KOREKTA LAKIERU

Profesjonalna renowacja lakieru

Zauważyłeś, że lakier na Twoim samochodzie matowieje i traci swój pierwotny blask? To niestety naturalna kolej rzeczy — stan powłoki ulega stopniowemu pogarszaniu się głównie przez szkodliwe czynniki z otoczenia, długotrwałe użytkowanie i nieodpowiednią pielęgnację. Jeżeli na Twoim aucie pojawiły się drobne rysy, hologramy, osady z kamienia i innych zanieczyszczeń — to usługa idealna dla Ciebie. Ponadto z renowacji lakieru warto skorzystać, gdy chcesz poprawić wygląd samochodu przed jego sprzedażą. Zapraszamy do Glow Factory Auto SPA & Detailing — dzięki polerce samochodowej Twoje auto będzie wyglądało o wiele młodziej! Dzięki naszym specjalistom lakier odzyska dawny blask i głębię koloru.

Polerowanie lakieru jest procesem wymagającym kilku istotnych działań. Nasza praca rozpoczyna się od mycia detailingowego — dokładnie myjemy auto, przeprowadzamy dekontaminację lakieru. Później przechodzimy do glinkowania, czyli mechanicznego usunięcia z powłoki lakierniczej osadów metalicznych, smoły, żywicy, asfaltu i innych zabrudzeń. Następnie osuszamy pojazd w bezpieczny sposób, odłuszczamy lakier i przechodzimy do korekty. Kolejne wykonywane przez nas czynności mają zazwyczaj na celu przygotowanie auta do aplikacji wosku czy powłoki ceramicznej. Na koniec czyścimy szyby i wszystkie detale. Zawsze po renowacji lakieru polecamy Klientom zabezpieczyć lakier woskiem lub powłoką ceramiczną.

Mycie detailingowe

Glinkowanie

Bezpieczne osuszenie

Odtłuszczenie lakieru

Korekta lakieru

Odkurzenie wnętrza

Wykończenie dressingiem

Jednoetapowa korekta lakieru

W przypadku niewielkich zmian na powłoce lakierniczej naszym Klientom proponujemy pakiet odświeżania lakieru, czyli usługę zwaną korektą metodą one step. To jednoetapowe polerowanie powłoki lakierniczej, czego celem jest usunięcie do 65% zarysowań i mikrouszkodzeń. Zabieg ten szczególnie polecamy właścicielom aut o mało zniszczonym lakierze lub nowych pojazdów, których powierzchnię należy przygotować do aplikacji warstwy ochronnej. Jednoetapowa korekta lakieru to najkrótszy i jednocześnie najtańszy wariant renowacji.

Dwuetapowa korekta lakieru

Przy lakierach nieco bardziej zniszczonych proponujemy korektę dwuetapową. Jest to usługa dedykowana właścicielom pojazdów o zniszczonej powłoce lakierniczej, których powierzchnia jest matowa, zarysowana i pozbawiona głębi koloru oraz połysku. Dzięki temu zabiegowi możemy usunąć do 90% zarysowań i mikrouszkodzeń z powierzchni lakieru.

Wieloetapowa korekta lakieru

Wieloetapowa korekta lakieru jest dedykowana autom, których powłoka lakiernicza jest bardzo zniszczona — ma wiele zarysowań, zmatowień, jest pozbawiona połysku i głębi koloru. Zabieg ten szczególnie polecamy właścicielom samochodów starszych, używanych i bardziej zniszczonych. Wieloetapowa renowacja lakieru to najbardziej skuteczny rodzaj korekty. Nasi specjaliści usuną aż do 98% niedoskonałości, zarysowań i mikrouszkodzeń.

Nie wiesz jaki rodzaj korekty wybrać? Umów się na darmowe oględziny! Profesjonalnie ocenimy stan lakieru Twojego samochodu i doradzimy, jaką usługę wybrać.

Dlaczego warto?

  1. Przed rozpoczęciem pracy zawsze dokładnie analizujemy lakier pod względem stanu grubości i jego struktury. Używamy tylko najlepszych kosmetyków oraz sprzętów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, korekta lakieru zostanie wykonana na najwyższym poziomie, z gwarancją bezpieczeństwa.
  2. Renowacja lakieru to przede wszystkim usunięcie zarysowań. W zależności od rodzaju korektu możemy usunąć od 65% do 98% zarysowań. Dzięki temu stan wizualny Twojego samochodu będzie znacznie lepszy.
  3. Wykonanie korekty lakieru sprawi, że usunięte zostaną wszelkiego rodzaju wżery po owadach lub ptasich odchodach na powłoce lakierniczej.
  4. Przy pomocy polerki samochodowej możemy również usunąć wszelkie hologramy i smugi, które powstały w wyniku wcześniejszego nieprawidłowo wykonanego polerowania.
  5. Dzięki usunięciu zarysowań i mikrouszkodzeń stan wizualny samochodu bardzo się poprawia. Korekta lakieru sprawi, że Twoje auto odzyska dawny i wyrazisty kolor.
  6. Oprócz głębi koloru, lakier Twojego samochodu będzie się także pięknie błyszczał. Renowacja lakieru sprawi, że Twoje auto odzyska równomierny połysk i blask. Na powłoce lakierniczej utworzy się tzw. efekt „lustra”.

Profesjonalizm i bezpieczeństwo

Usunięcie zarysowań

Usunięcie wżerów

Usunięcie hologramów​

Wydobycie głębi koloru

Efekt „lustra” na lakierze

ODWIEDŹ GLOW FACTORY JUŻ DZIŚ!

ADRES

UL. WSPÓLNA 1
SKÓRZEWO 60-185

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TELEFON: +48 516 349 865

EMAIL: GLOWFACTORYPOZNAN@GMAIL.COM

GODZINY OTWARCIA

PON-PT 8:00-17:00

ZADZWOŃ DO NAS! +48 516 349 865