Renowacja lakieru metodą onestep Poznań

Zauważyłeś, że lakier na Twoim samochodzie matowieje i traci swój pierwotny blask? To naturalna kolej rzeczy – wskutek działania szkodliwych czynników z otoczenia stan powłoki ulega stopniowemu pogarszaniu się. Zapraszamy do nas – polerka samochodowa pozwoli Ci pozbyć się tego problemu!  Polecamy się, szczególnie jeśli nie widzisz już nadziei dla swojego pojazdu. Czy wiesz, że wpływ na matowienie powłoki ma długotrwałe użytkowanie auta i jego nieodpowiednia pielęgnacja lub jej brak. Lakier może wyglądać brzydko ze względu na:

  • niekorzystne warunki pogodowe utrzymujące się przez dłuższy czas,
  • działanie soli obecnej na drogach podczas srogich zim,
  • uszkodzenia mechaniczne,
  • szkodliwe substancje chemiczne i organiczne tj. ptasie odchody, pyłki roślin, a nawet martwe owady.

Zajrzyj do myjni GlowFactory w Poznaniu, gdzie z wykorzystaniem polerki samochodowej przywrócimy blask i głębię koloru karoserii każdego auta!

polerowanie lakieru Poznań

GlowFactory – Profesjonalne polerowanie lakieru

W przypadku niewielkich zmian na powłoce lakierniczej naszym Klientom proponujemy pakiet odświeżania lakieru, usługę zwaną one step. To jednoetapowe polerowanie powłoki, czego celem jest usunięcie od 20 do 65% zarysowań i uszkodzeń. Zabieg ten szczególnie polecamy właścicielom aut o mało zniszczonym lakierze lub nowych pojazdów, których powierzchnię należy przygotować do aplikacji warstwy ochronnej. One step to najkrótszy i jednocześnie najtańszy wariant renowacji.
Polerowanie samochodu Poznań

Dodatkowo oferujemy usługi: korekta dwuetapowa i wieloetapowa (przy lakierach bardziej zniszczonych). Korekta dwuetapowa – usunięcie od 65 do 90% zarysowań i uszkodzeń, korekta wieloetapowa – usunięcie od 90 do 98% zarysowań i uszkodzeń

Oferowane polerowanie lakieru tą metodą jest procesem wymagającym kilku istotnych działań. Nasza praca rozpoczyna się od mycia wstępnego pianą aktywną, a następnie przechodzimy do detailingu. Później z powłoki lakierniczej usuwamy osady metaliczne, smołę, żywicę, asfalt i inne zabrudzenia – również te osadzone głębiej tzw. glinowanie. Dalej następuje osuszenie pojazdu i jednoetapowe polerowanie lakieru. Kolejne wykonywane przez nas czynności mają na celu przygotowanie auta do aplikacji wosku i dressingu na opony. Na koniec czyścimy szyby i zabezpieczamy wszystkie zewnętrzne elementy wykonane z tworzyw sztucznych.

GlowFactory Poznań – komu polecamy metodę one step?

Jeżeli na Twoim aucie pojawiły się drobne rysy, hologramy, osady z kamienia i innych zanieczyszczeń – to usługa idealna dla Ciebie. Ponadto z polerki samochodowej warto skorzystać, gdy chcesz poprawić wygląd samochodu przed jego sprzedażą. Jednoetapowa korekta znacznie poprawia wygląd nadwozia. Auto wygląda na odświeżone, zachwyca swoim głębokim kolorem i ponadczasowym błyskiem. Dodatkowo jest to zabieg dla zapracowanych –  jest szybki i skuteczny. W GlowFactory o nieskazitelny wygląd Twojej maszyny zadbają prawdziwi fachowcy. Zapraszamy do polerowania lakieru!

Pon-Pt: 9:00 - 18:00
Sobota: 9:00 - 13:00

glowfactorypoznan@gmail.com

ul. Wspólna 1 Skórzewo, 60-185