Pranie podsufitki Poznań

Warto pamiętać, że ze względu na swoje położenie podsufitka brudzi się dużo szybciej niż pozostałe elementy wnętrza. Para wodna, dym z papierosów czy gorącej kawy – wszystko to unosi się i osadza właśnie w tym miejscu. Materiał ten pochłania więc nie tylko różnego rodzaju zabrudzenia, ale także zapachy, których należy pozbyć się podczas sprzątania. Pranie jej jest dość czasochłonnym i żmudnym zajęciem. Z tego względu warto przekazać swój samochód w ręce profesjonalistów z naszej firmy z Poznania!

Czyste wnętrze auta to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim komfortu jazdy i higieny. Kurz oraz brud osadzające się na jej powierzchni prowadzą do rozwoju bakterii i drobnoustrojów, które w dalszej perspektywie mogą okazać się niebezpieczne dla kierowcy. Jeśli więc nie zależy Ci na schludnym wyglądzie auta, zleć pranie podsufitki naszym specjalistom.

Pranie podsufitki Poznań
Pranie podsufitki

profesjonalne pranie podsufitki

W myjni GlowFactory zlokalizowanej w Poznaniu dokładamy wszelkich starań, aby podsufitka Twojego samochodu była nieskazitelnie czysta. Proces czyszczenia przebiega dwuetapowo, przy zastosowaniu specjalistycznych, atestowanych detergentów niewywołujących reakcji alergicznych. Pierwszym działaniem jest dokładne odkurzenie całej powierzchni w celu usunięcia kurzu i zabrudzeń, które do tej pory nie zdążyły wniknąć w głąb materiału. Stosujemy odkurzacze o regulowanej mocy, docierając do wszystkich zakamarków. Kolejny etap to pranie podsufitki i usunięcie głębszych zabrudzeń. Tutaj niezbędne są odpowiednie kosmetyki – najlepiej te do rozpuszczania w wodzie lub w sprayu. Przy użyciu gąbki lub miękkiej szczotki ścieramy plamy, uważając przy tym, aby nie zmoczyć zbyt mocno podsufitki. W przeciwnym razie można doprowadzić do jej uszkodzenia, a nawet odklejenia. Delikatne szorowanie tapicerki rozpoczynamy od środka powierzchni, a dalej długimi pociągnięciami przechodzimy do tyłu samochodu. Czyszczenie przedniej części również zaczynamy od środka – kierując się ku przedniej szybie.

Pamiętaj – zabieg prania tego elementu jest jednym z najtrudniejszych działań kosmetycznych wykonywanych w aucie. Wykorzystanie nieodpowiednich detergentów bądź zbyt dużej ilości wody może spowodować poważne uszkodzenia. Powierz to zadanie profesjonalistom – przyprowadź swoją maszynę do GlowFactory. Dzięki naszej pomocy tapicerka w Twoim samochodzie odzyska dawny blask i na długi czas będziesz miał ten problem z głowy! Raz i porządnie wyprana podsufitka, która będzie później regularnie odkurzana, będzie cieszyć wzrok nieskazitelnym wyglądem przez długi czas!

Pon-Pt: 9:00 - 18:00
Sobota: 9:00 - 13:00

glowfactorypoznan@gmail.com

ul. Wspólna 1 Skórzewo, 60-185