Zabezpieczenie powłoką ceramiczną Poznań

Czy można zaradzić rysowaniu się lakieru na pojeździe? Dzięki ofercie naszej firmy GlowFactory z Poznania będzie to możliwe! Zapraszamy do skorzystania z usługi zabezpieczenia karoserii – znajdzie się na niej specjalna powłoka ceramiczna. Wcześniej zabieg ten uważano za skierowany wyłącznie do właścicieli luksusowych i drogich aut, ale dziś nie jest to już droga opcja! Dlaczego Twój ukochany 15-letni samochód nie może choć przez chwilę być traktowany tak, jak na to zasłużył przez ostatnie lata? Ochronę lakieru powłoką ceramiczną dedykuje się zarówno właścicielom nowych aut, jak i używanych, w tym nawet bardzo starych. W naszej firmie usługę ochrony i zabezpieczenia tego rodzaju realizują profesjonaliści, którzy pracują z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Ponadto korzystamy z produktów najwyższej jakości, mających niezbędne atesty.

powłoki ceramiczne samochodu
Powłoki ceramiczne Poznań

GlowFactory – Zabezpieczenia samochodu powłoką ceramiczną

Warto wiedzieć, że tego typu rozwiązanie to jak dotąd najlepsza i najtrwalsza forma zabezpieczenia lakieru. Dzięki temu zabiegowi samochód pozostaje odporny na wszelkiego rodzaju zarysowania. Ponadto sam proces znacznie poprawia kondycję i estetykę lakieru. Pojazd wygląda na porządnie odświeżony!

Zanim nałoży się powłoki ceramiczne, auto powinno zostać w odpowiedni sposób przygotowane. Nasza praca rozpoczyna się więc od dokładnego umycia samochodu w celu pozbycia się piachu i innych zabrudzeń. W dalszej kolejności usuwamy mankamenty różnego rodzaju – smoła, lotna rdza itp. za pomocą glinki, aby powierzchnia lakieru była nieskazitelna. Następnie przystępujemy do polerowania lakieru przy pomocy polerki i pasty polerskiej.Później lakier powinien zostać odtłuszczony, aby móc prawidłowo przyjąć warstwę ochronną. Ostatni punkt to nałożenie powłoki ceramicznej (bez polerowania i zabezpieczenia). W przeciwieństwie do wosku spaja się ona z lakierem, nie reaguje na chemiczne środki myjące, przez co jest dużo trwalsza. Pojazd zabezpieczony w ten sposób odpycha zabrudzenia i wolniej się brudzi, w efekcie – nie wymaga częstego mycia, które zużywa powłokę lakierniczą. Skontaktuj się z nami i poznaj atrakcyjny cennik związany z zabezpieczeniem karoserii pojazdu! 

Pon-Pt: 9:00 - 18:00
Sobota: 9:00 - 13:00

glowfactorypoznan@gmail.com

ul. Wspólna 1 Skórzewo, 60-185