Zabezpieczenie lakieru woskiem Poznań

Zapraszamy do GlowFactory w Poznaniu, gdzie profesjonalnie zajmiemy się Twoją maszyną, zapewniając ochronę karoserii! Poleca się, aby zabezpieczenie lakieru samochodowego woskiem przeprowadzić najpóźniej jesienią. Zimą, gdy panują niekorzystne warunki pogodowe i drogowe, na ulicach leży sól – powłoka niszczy się dużo szybciej. Usługa trwa zazwyczaj kilka godzin, a jej efektami można cieszyć się nawet przez cały kolejny rok!
Zabezpieczenie lakieru woskiem Poznań

GlowFactory – profesjonalne zabezpieczenie lakieru samochodowego Poznań

Nieskazitelnie gładka, piękna i błyszcząca karoseria to marzenie każdego właściciela auta. Niestety często rzeczywistość wygląda dużo inaczej, a na lakierze ukochanego samochodu dość szybko pojawiają się nieestetyczne ślady regularnego użytkowania. Ponadto różnego rodzaju zarysowania znacznie obniżają wartość pojazdu. Co zrobić, aby temu zapobiec? Zajmujemy się profesjonalnym zabezpieczaniem powłoki woskiem, co pomoże w zachowaniu nienagannej powierzchni.

Pierwszym niezbędnym etapem pracy jest dokładne mycie auta. Z powierzchni pojazdu należy usunąć wszelkie zabrudzenia i piasek. Zanim rozpoczniemy nakładanie środków chemicznych do ochrony lakieru, konieczne jest maszynowe usunięcie drobnych rys czy zadrapań, robimy to przy pomocy specjalistycznej pasty. W celu pozbycia się bardziej uciążliwych mankamentów używamy glinki. Później przystępujemy do odtłuszczania powierzchni specjalnymi specyfikami. W ostatniej kolejności nakładamy powłokę zabezpieczającą, czyli wosk. Korzystając z miękkiej szmatki, nakładamy preparat kulistymi ruchami, starając się, aby robić to równomiernie. Po nałożeniu wosku, zabezpieczona powierzchnia powinna odczekać kilka godzin w suchym miejscu. Zadaniem wosku jest zabezpieczenie lakieru przed drobnymi uszkodzeniami, zanieczyszczeniami, promieniami UV. Ponadto to niezastąpiony sposób na wydobycie głębi koloru auta i nadanie mu ponadczasowego blasku – jak za czasów pierwszych dni po opuszczeniu salonu!

Jakie korzyści niesie za sobą zabezpieczenie lakieru?

Warto zaznaczyć, że stosowanie wosku w celu ochrony karoserii to zadanie nie dla każdego. Oczywiście zabieg ten przynosi zadowalające oko korzyści – pogłębia kolor, tworzy powłokę o delikatnym połysku, maskuje drobne niedoskonałości. Jednak z drugiej strony jego aplikacja wymaga już pewnych umiejętności i doświadczenia. Nieprawidłowe nałożenie wosku może przynieść więcej szkód, więc warto powierzyć to zadanie profesjonalistom! W GlowFactory fachowo zajmiemy się Twoim autem i zabezpieczymy je przed zabrudzeniami i zarysowaniami. Gwarantujemy, że w naszym serwisie stosujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości. Dzięki pracy naszego zespołu będziesz cieszyć się nieskazitelnym pojazdem przez cały rok. Ochrona lakieru to nasza specjalność!

Pon-Pt: 9:00 - 18:00
Sobota: 9:00 - 13:00

glowfactorypoznan@gmail.com

ul. Wspólna 1 Skórzewo, 60-185