Mycie Premium Poznań

Czyste i zadbane auto to Twoja wizytówka. W GlowFactory w Poznaniu otworzyliśmy profesjonalną myjnię, gdzie oferujemy usługi premium – kompleksowe  czyszczenie samochodu przy użyciu najlepszej jakości kosmetyków. Nie musisz mieć najdroższego i najnowszego modelu – ważne, aby auto zawsze wyglądało schludnie. Regularne mycie w warunkach domowych czasami nie przynosi zadowalających efektów. Wówczas warto powierzyć swoją maszynę specjalistom, którzy wydobędą z niej to, co najlepsze – pierwotny i błyszczący kolor lakieru.

Profesjonalna myjnia samochodów Premium

Zostawiając samochód w myjni premium, otrzymujesz gwarancję, że za kilka godzin odbierzesz swoje auto w całkiem nowym wydaniu! Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Na początek oferujemy standardowy pakiet, do którego możesz dodać dodatkowe zabiegi. Profesjonalnie mycie auta podzieliliśmy na kilka etapów. Pierwszy z nich to tzw. pre wash, czyli nałożenie aktywnej piany, czego celem jest usunięcie zabrudzeń. Później korzystając z bezpiecznej chemii, czyścimy koła z pyłków, lotnej rdzy i innych zanieczyszczeń. Następnie odbywa się mycie zasadnicze przy użyciu atestowanych kosmetyków i rękawicy nierysującej lakieru. W dalszej kolejności osuszamy pojazd chłonnymi ręcznikami z mikrofibry, a reszta wody wydmuchiwana jest sprężonym powietrzem. Na koniec nakładamy wosk na lakier oraz dressing na opony.

Nasza profesjonalna myjnia premium oferuje też dodatkowe zabiegi m.in. usunięcie smoły, asfaltu, ptasich odchodów, trwałych zabrudzeń, smarów czy klejów, glinkowanie, nałożenie powłoki zabezpieczającej lakier (wosku lub powłoki ceramicznej), czyszczenie szyb preparatem niezostawiającym smug i wiele innych.

Mycie samochodów premium

Pon-Pt: 9:00 - 18:00
Sobota: 9:00 - 13:00

glowfactorypoznan@gmail.com

ul. Wspólna 1 Skórzewo, 60-185