Czyszczenie skóry i tapicerki Poznań

Martwi Cię brzydki kolor i zapach wnętrza samochodu? Niezależnie od rodzaju materiału wnętrze pojazdu szybko się brudzi i z czasem zmienia swoją barwę. Wówczas warto zafundować autu profesjonalne czyszczenie skóry i pranie tapicerki, które wykonuje nasza firma z Poznania. Regularne odkurzanie niestety nie zapobiega wnikaniu kurzu i innego rodzaju zabrudzeń we włókna siedzeń. Niekiedy używanie odkurzacza w domowych warunkach nie przynosi zadowalających efektów i mimo starań plamy nadal pozostają na swoim miejscu.

Kondycja i estetyka samochodu dużo mówią o człowieku i jego podejściu do życia. Czyste wnętrze pojazdu świadczy o schludności, dojrzałości oraz umiejętności dbania o powierzone rzeczy. Ponadto podróż w zadbanym i pachnącym aucie to przyjemność. W GlowFactory profesjonalnie zajmujemy się usługami, takim jak czyszczenie skór i pranie tapicerki. Oddaj swój samochód w nasze ręce, a my dołożymy wszelkich starań, aby jego wnętrze było nieskazitelne!

Czyszczenie skóry w samochodzie

GlowFactory – czyszczenie wnętrza samochodu Poznań

W GlowFactory każdy samochód przechodzi gruntowną metamorfozę – szczególną uwagę zwracamy przy tym na czyszczenie skóry oraz pranie tapicerki. Działania te wykonujemy w odpowiedniej kolejności, aby zagwarantować ich maksymalną skuteczność. Do prac we wnętrzu auta wykorzystujemy sprawdzone kosmetyki samochodowe, które pochodzą od najlepszych producentów. Cennik wykonanych usług ustalamy indywidualnie, gdyż zależy on od stopnia zabrudzenia czy poświęconego czasu.
Czyszczenie wnętrza samochodu Poznań

Warto zaznaczyć, że czyszczenie wnętrza samochodu to nie tylko skóra i tapicerka, a także cały kokpit oraz pozostałe elementy wyposażenia. Podstawą naszych działań jest dokładne odkurzenie – wszelkie zakamarki, półki, dywaniki, podłoga. Kolejny krok to miejscowe usuwanie plam i trudnodostępnych zabrudzeń przy użyciu odpowiednich detergentów. W dalszej kolejności zajmujemy się myciem szyb i plastików. Dla posiadaczy zwierząt zapewniamy usługę skutecznego prania i usuwania sierści. Zdajemy sobie sprawę, że pozbycie się psich włosów głęboko powbijanych w tapicerkę i dywaniki to czasochłonne i żmudne zajęcie. Zrobimy to za Ciebie! Na koniec naszej pracy stosujemy kosmetyki samochodowe, które konserwują oraz zabezpieczają powierzchnię, aby zapobiec ponownemu osiadaniu się kurzu.

Profesjonalne czyszczenie skór i pranie tapicerki samochodu

W GlowFactory w Poznaniu naszym klientom oferujemy kompleksowe czyszczenie auta. Jedną z najpopularniejszych usług jest pranie tapicerki samochodowej – zarówno skórzanej, jak i materiałowej. W przypadku tak delikatnej powierzchni stosujemy wyłącznie specjalistyczne kosmetyki mające odpowiednie atesty, aby zapobiec różnego rodzaju uszkodzeniom oraz reakcjom alergicznym. Czyszczenie standardowej tapicerki przebiega dwuetapowo. Na początku rozpuszczamy zabrudzenia na materiale, a później wypłukujemy je przy zastosowaniu wysokiego ciśnienia. Tego rodzaju zabieg pozwala na usunięcie nie tylko uciążliwych plam, ale również bakterii i drobnoustrojów. W przypadku skórzanego wnętrza samochodu szczególnie polecamy zabieg zmiękczania skóry, czego celem jest jej ochrona przed pękaniem w szczególnie zagrożonych tym miejscach.

Pon-Pt: 9:00 - 18:00
Sobota: 9:00 - 13:00

glowfactorypoznan@gmail.com

ul. Wspólna 1 Skórzewo, 60-185